EMİNÖNÜ ÇOCUK ABİYE 

1993 yılından beri siz müşterilerimizin memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak hizmete devam etmekteyiz.Alanında uzman firmaların ürünlerini satarak müşterilerinden daima olumlu yorumlar alan Şeyma Çocuk Giyim olarak firma kalitemizi daha üst düzeylere çıkarmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Şeyma Çocuk Giyim , şıklığın detaylarda gizli olduğu, işlevselliğin özgürlüğü ve özgünlüğü yarattığı bir marka olarak yola çıktı. 2 - 16 yaş kız çocuk Abiyesilerin'de farklılığı ve kaliteyi kumaşından aksesuarına, deseninden modeline, dikişinden sunumuna kadar detaylarda yakalamayı hedefledi.


Kız çocuk giyiminde üretim kabiliyeti, tasarım gücü ve farklı satış noktası anlayışına sahip olan global bir marka yaratma arzusuyla yola koyulan Şeyma Çocuk Giyim, benimsediği çocuk sağlığını en üst seviyede gözeten tedarik ve üretim yaklaşımı ile, güvenlik ve kalite bakımından en üst standartlarda ürünler sunuyor.


www.eminonucocukabiye.com adlı İnternet sitesi, Türkiye' den tüm dünyaya hitap edebilecek kız çocuklarının hayal ettikleri gibi ürünler giymelerine olanak sağlayan tasarımlar sunmak, üretimle anılan bir ülkeyi aynı zamanda sanat ve tasarım ile de öne çıkarmak için çalışıyor.Yeni Camii Caddesi Selvili Çıkmazı NO:40 
Eminönü/ Fatih İstanbul
0212 519 12 19